Červenec 2013

Brm brm brrrrm

26. července 2013 v 19:25 | Sim |  POSTŘEHY ~ DENÍK
Zdravíčko,
velice inteligentní titulek, vím ^^
Takže, čím bych to vlastně začala? Nooo, nedávno jsem se přidala do překládataleské skupiny HnS jako oficiální členka (všechny druhy práce - to jen já jsem ta multifunkční... :DD)
Takže, pokud jste milovníky Anime a Mangy, TAM! :D

Jinak jsem tedy začala pěkně plavat. Je to moc fajn, ale jsem utahaná jako kotě po běhání po celém bytě :D Mám 10kg dolů, za TÝDEN! můj osobní rekord, já tu dietu miluju :D A ne, nebudu mít jojo efekt. Jsem ve druhé fázi, akže teď hubnu na ideální váhu... běh na dlouhou trať :( Ách jo :( Co už, ale to ,jak budu vypadat potom, za to rozhodně stojí! :))
Jdu umřít (spát)
Mějte se tu.
Sim

P.S. nevšímejte si překlepů, jsem příliš unavená na to, abych cokoliv kontrolovala... O:)

Aktuálka

15. července 2013 v 18:27 | Sim |  AKTUALIZACE
Tak jsem trochu překopala rubriky. Už to bylo potřeba :D teď si jen vzpomenout, jak se ta sranda udělá tak, aby text obtékal obrzek. Mimochodem fanoušci shibuya.sk - ta byla zrušena, místo ní je ovšem nová stránka ^^ HnS :)
Takže nesmuťe, 95% týmu odešlo na HnS, a brzy bude oficiálně web spušten :D

Jak teď koukám u "novinkového avataru" tak Dean má nějaký zvláštní vlasy :D

~ PSANÍ

15. července 2013 v 18:20 PSANÍ
"UMĚLECKÁ TVORBA"

~ FANFICTION (FF) (0)
povídky, kde se objevují postavy z různých seriálů

~ VLASTNÍ TVORBA (0)
tím je myšleno cokoliv, kde se neobjevují postavy ze seriálů, filmů, knih, apod.

slohové práce splychtěné ať už ve škole nebo jen tak z nudy. Jednoduše řečeno, jedná se o zamyšlení, fejetony, skoro cokoliv.

RECENZE

- na kterých jsem byla přítomna. Spíš se jedná o popsání zážitku, než o recenzi jako takovou.

~ AUTORKA

15. července 2013 v 18:10 AUTORKA
~ něco málo o mé osobě (nezajímavé čtení)

~ mé postřehy s deníkem jsem musela dát dohromady, protože se často prolínají, tak to bude jednodušší :)

~ oblíbené hlášky (seriály, knihy, cokoliv)

~ jakožto studentka HV nemohu vynechat hudbu. Trochu originálnější název pro to, co poslouchat :D aneb Simi doporučuje. (NEZNAMENÁ, že se Vám to musí nutně líbit ;) )

Moje osobní výzva, protože chci být se sebou spokojená.

Přátelé? Lidi? Povahy? - Myšlenkové pochody šrotují

15. července 2013 v 17:27 | Sim |  POSTŘEHY ~ DENÍK
Tento článek jsem sem musela dát, myslím si, že svým způsobem je pořád aktuální. Říkáte, že jste ho už někde viděli? Ano, na mém starém blogu...
Nebojte, záměrně sem házím některé věci, které se mi nechce nechat odplout do věčných lovišť... Hmmm... taky změním rubriky...
Překopat to tady chce... :D

Sobota 13.7.

13. července 2013 v 17:47 | Sim |  POSTŘEHY ~ DENÍK
Zdravím :)

Tak prázdniny jsou v plném proudu, stejně jako momentálně má migréna, ale toť stranou.
Za dobu, co jsem zde nebyla se toho mnoho událo. Zkouškové a stěhování mi nějak zabránily to tu "komentovat." Ano, pravdou je, že jsem byla shnilá něco sem napsat.
Ta kto shrnu.
Narozeniny proběhly normálně, dostala jsem nový notebook - IRIN (Asus) s 2GB grafárnou nVIDIA, 8GB RAM, procesorem intel Core i5 (2,5GHz) a konečně 1TB HDD :D Jsem spokojená :3
Taneční vystoupení 9.6. 2013 se dle mého povedlo.
Taneční vystoupení 16.6. 2013 jsem zmršila, což mě štve -.-

Zkouškové jsem zvládla klidným tichým tempem. O.o Až jsem se divila. Doufám, že mi to půjde stejně tak i v podzimním semestru. (Kéž by)
A jak jsem už napsala, stěhovala jsem se. Bydlím teď jen pouhý kousek od školy, což je naprosto úžasné + mám to i blízko do centra (cca 5 minut MHD). Prostě krása. Moje spolubydlící je sympatická holčina. Fyzioterapeutka :D (ano, dělám jí reklamu. :D)
Předevčírem jsem jí JÁ pomáhla s BIOFYZIKOU. JÁ, která má s fyzikou společného pramálo. Ale zkoušku zvládla :D Ztvrdly jsme do 3 do rána nad tím a polemizovaly, jak to asi v těch skriptech může býti myšleno? :D
Včera mi odjela. Já barvím vojáčky a čekám, zda se mi ozvou z jednoho obchůdku ohledně brigády. Tak mi držte pěsti :)

No a ohledně nového designu, tak to je moje srdcovka. Tihle hoši jsou úžasní. (a vůbec mi nevadí, že je sjíždím už potřetí) :D

A tímto se zase loučím na pár chvil :D
Mějte se.

~ BLOG

13. července 2013 v 17:10 BLOG

~ to, co je nového na blogu


LINK ME


CREDITS

SUPERNATURAL - PANDAWHALE
CLOCK - 1, 2,


Kritika - jak to mám já?

6. července 2013 v 13:24 | Sim |  POSTŘEHY ~ DENÍK
Kritika jako taková dokáže s nejedním člověkem parádně zamávat. Přiznám se, že kritizovaná jsem byla v jednom kuse a možná i z toho důvodu kritizuji i já. Snažím se to omezit na pouhé dotazy, kdy se mě lidi zeptají, co si o dané věci myslím. Nějhorší je, když mi dají vybrat: "A líbí se ti to nebo ono?" raději souhlasím s většinou, pokud tedy ta většina je. Pokud není většina, která by ve velkém žádala výhradně jednu z možností, tak jsem naprosto v pohodě, protoe to se rozhodnout dokážu a někdy i docela rychle O.o :D

Samozřejmě jak jsem už napsala, kritika může být velice ostrá a troufám si ji rozdělit do několika podskupin (jsou to čistě moje podskupiny :D) :
  • Mírná (falešná): člověku řeknete přesně to, co chce slyšet, i když vnitřní názor je úplně jiný. Povětšinou se používá u blízkých rodinných příslušníků a také u přátel. Není moc dobré ji používat, neboť nejste k danému člověku upřímní. Pravdou je, že je to vaše věc... ale... pokoušíte se chránit kamaráda nebo sebe?
  • Klasická: Prostě vás někdo skritizuje, ale taktně, čili Vás od dané činnosti neodradí. Ta je asi nejlepší i pro ty "cíti" které se nedokáží s kritikou vyrovnávat moc dobře.
  • Tvrdá: Člověk Vám řekne svůj názor, taktnosti ubylo, ale dá se to snést. Ovšem ty "cíti" to nezvládaj. Pořád se z toho (i když hůř) dokážete vylízat.
  • Ultra tvrdá: To je kritika, kde z vašeho ega udělají nezmara. Podupou vše, co jste se pokoušeli vybudovat a z takovéhle kriitky se dostáváte vážně špatně.
Pokud máte pocit, že jste byli skritizováni neprávem, řekněte si, že ten dotyčný je debil a jděte dál. Nemá smysl dokazovat člověku něco, co mu dokázat nemůžete. Je pravdou ale, že rodiče a přátelé povětšinou kritizují upřímně, co se talentu týče. A rodiče 100%, teda pokud dané věci rozumí... :D
Lidi, co nedokážou kritiku rozdýchat (za žádnou cenu), by se raději neměli moc prezentovat na veřejnosti. Nic ve zlém, ale pokud kritiku nedokážete přijmout, jděte se někam zahrabat, protože dav vás rozcupuje. Mě osobně kritika povětšinou sice zdrtí, ale potom si řeknu, že to tak nemůžu nechat a jsem poháněna k tomu být ještě lepší :)
Co se týče sebekritiky, jo v dnešní době je... méně důležitá, protože každého zajímá spíš názor jiného člověka. Já jsem tak půl na půl... Záleží jak v kterých věcech :D Ale myslím si, že dokážu se skritizovat možná i víc jak ten, co mi nabídne ultra tvrdou kritiku. Akorát ode mě se to dá přijmout lehčeji :D

Důvodem, proč jsem napsala tento člínek byla menší... výměna názorů na jednom "fóru." Tenhle článek si nemusíte brát k srdci, je to jen mé vyrozumění, jak kritiku vidím. :)