Z deníčku NO.2

24. října 2012 v 20:27 | Sim |  POSTŘEHY ~ DENÍK
Takže včera byl dlouhý den. Dozvěděla jsem se hooodně zajímavých věcí a z toho se mi polovina líbila dokonce :D
Večer jsem chytla depresivní náladu. Ne, nechtěla jsem se pokusit o sebevraždu :D Jen jsem měla náladu pod psa, a tak jsem kamarádku vytáhla prakticky z postele a šly jsme ven.

Jako první jsme se pěkně minuly. Nakonec ale po domluvě jsme se našly a spolu razily městem v 11 večer. Šly jsme od domu k domu :D a hledaly, kde se můžeme nadlábnout. Zakotvily jsme nakonec na Mekáči a tam jsme i hodily řeč. Pak jsme se šly podívat, co za číslo mi to vlastně jede "domů." Ukázalo se, že nám to jede až za hodinu. Co s tím? Tak jsme šly do Livingstonu.

Tam byla hokejová afterpárty. Tak jsme si pěkně zatančily na starý "vykopávky," nechala jsem si zahrát Bon Joviho Living on a prayer. Říkaly jsme si, že přece pojedeme v jednu. Prvním nočním jsme to fakt nestihly. Mávly jsme nad tím rukou, že pojedeme druhým. Tak se i stalo. Sedly jsme si na lavičky. Kosa jak sviňa, alespoň pro mě. A kecaly. Koukám na hodiny... ono je 45... Takže 15 minut čekačka venku, ale bylo fajn :)
Nakonec jsem se dostala domů a spala.

Dneska jsem spala do 9? asi? :D Domluvily jsme se s tou kamarádkou, že půjdeme na čevabčiči... Tedy... Já ho přinesu a ona dodá brambory. Tak jsme vařily... Udělala jsem z dvou brambor a jednoho "plátku" čevabu obrázek, u kterého jsme obě vyprskly smíchy :D Pak jsme kreslily... Tedy já kreslila, Markys dodala fixky, obrázky... Karikatury našich pánů.... "učitelů" :D a pak jednoho mravence a "mráčky akatsuki" :D O kterých Markys neví, co jsou zač ^^Zjistí od kamaráda za domácí úkol :D No potom jsme se daly na odchod a jako na potvoru... nezapomněla jsem si při odchodu krabičku od čevabu? Máma mě zabije... Ne, Markýtka mi ji donese v pondělí. Že jo? :D

Pak jsem dorazila na privát... opět mě chytila pochmurná nálada... A to mi napsala Řízeček :D Bože jak já tu holku zbožňuju :D Poslala mi... velice zajímavou povídku :3 Bylo to moc fajn :D ale krátký!!! :D Jo a překecala jsem kamaráda, aby jel zejtra se mnou vlakem :D

Nic a teď jsem strhaná a unavená :D

Tož mějte se.. .zatím ^^ :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama