Koncert 19.10.2012 - Elán the Best of

20. října 2012 v 23:57 | Sim |  RECENZE - KONCERTY
Včera jsem měla tu možnost zúčastnit se koncertu, který se konal v Kajot aréně v Brně na Křídlovické, dle mého naprosto úžasné kapely. (To víte, když na nich prakticky vyrůstáte...)

Koncert začal prý (dle tátových hodinek) přesně na minutu. Černá plachta zakrývala "hrdiny" a já očekávala s bušícím srdcem, co se bude dít. Nemohla jsem se dočkat. Vzrušení mnou prostupovalo a chloupky se na kůži zježily.
"No tak už začněte!" žadonila jsem. A stalo se...
Opona, mi přišlo, byla prakticky stržena, za doprovodu "sestřihu" instrumentálního doprovodu písní této skupiny, a chlapci stáli na stupínku a mávali nám. V tu ránu mi vhrkly do očí slzy štěstí. Nebyla jsem tam jediná, kdo si otíral oči. O moje máma vedle mě. Byla jsem naprosto nadšená. A zazněly první tóny "ČLOVEČINY."

Všichni nadšeně jásali, zpívali, tancovali. Bylo to perfektní... a v druhé písni se ukázala nezkušenost pánů zvukařů. Krom toho, že Jožovi a ostatním vůbec nebylo rozumět, co zpívají. Ale v jedné z písní byl zpěv tak mimo, že jsem se musela nad tím pozastavit. Pravděpodobně se chlapci neslyšeli, protože ne jen, že nastupoval každý shruba o vteřinu později, ale ještě úplně mimo. Světlaři zase u Vody neuměli pustit titulky, tak to raděj vzdali po druhém refrénu.
Avšak i přes to, že zpěvákům text nebyl pořádně rozumět a byly opožděné titulky, jsem si koncert užila.

Ne nadarmo se "Elán" jmenuje takto, protože hoši i v tomto věku překypovali elánem a klobouk dolů, protože po takovém koncertě musely hlasivky pěkně trpět. Doufám, že jim to ještě bude dlouho zpívat a já budu mít tu možnost je vidět zase jednou :3

Tak zde ještě jedno videjko, s jednou z mých srdcovek :3


P.S. VIDEA NEJSOU MÁ TVORBA ;)
Zapomněla jsem si totiž foťák s kamerou doma TT_TT
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama